• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Warszawa

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
Piotr95
Praktykant
Praktykant
Posty: 69
Rejestracja: wt 21 lut, 2012
Lokalizacja: WZ

Warszawa

Postautor: Piotr95 » wt 21 lut, 2012

kto tu z forumowiczów jest z warszawy lub okolic???

Bo można by sie tak spotkać na rozpoczęcie sezonu


CoTyChcesz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 19 lut, 2012
Lokalizacja: Lipsko

Re: Warszawa

Postautor: CoTyChcesz » śr 22 lut, 2012

Ja tylko 120 km to mogę sie jakoś później spotkać. ;)

Awatar użytkownika
Piotr95
Praktykant
Praktykant
Posty: 69
Rejestracja: wt 21 lut, 2012
Lokalizacja: WZ

Re: Warszawa

Postautor: Piotr95 » śr 22 lut, 2012

Spoko masz spory kawał

Bo tak mniej sięcej 20 kwietnia jest otwarcie sezonu na lotnisku Bemowo jest fajna atmosfera i później jest przejazd przez miasto

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Warszawa

Postautor: Michalk001 » śr 04 kwie, 2012

Zlot na Bemowie jest 15.04 - uwaga odbywa się TYLKO w niedzielę. Może dobrze bo zawsze 1 dzień były tłumy a w drugi ogryzki.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Warszawa

Postautor: n0r3k » śr 04 kwie, 2012

Jak mechanik zdazy mi moto.zrobic to wpadam na 100%.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Warszawa

Postautor: to&owo » czw 05 kwie, 2012

porwać się 50ccm w podróż +100km w jedną stronę :D ? jak zdążę ogarnąć wariata to spoko .

CoTyChcesz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 19 lut, 2012
Lokalizacja: Lipsko

Re: Warszawa

Postautor: CoTyChcesz » ndz 08 kwie, 2012

Kto jedzie spod świętokrzyskiego ??;D

Fuzo
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: PÂłock

Re: Warszawa

Postautor: Fuzo » śr 11 kwie, 2012

Wybiera się ktoś w niedzielę na bemowo ??

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Warszawa

Postautor: Michalk001 » sob 14 kwie, 2012

Ja miałem jechać - dziś sprzęt wyszykowałem i umyłem na myjce ciśnieniowej, a tu okazało się że jutro ma lać. :[ Jak będzie bardzo padało to raczej nie ma sensu jechać. Może za tydzień 21.04 będzie lepiej bo odbywa się impreza w Scooterlandzie na Modlińskiej 103.
Ostatnio zmieniony sob 14 kwie, 2012 przez Michalk001, łącznie zmieniany 2 razy.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)

Awatar użytkownika
Piotr95
Praktykant
Praktykant
Posty: 69
Rejestracja: wt 21 lut, 2012
Lokalizacja: WZ

Re: Warszawa

Postautor: Piotr95 » ndz 15 kwie, 2012

Byłem dziś na zlocie powiem krótko było ch**owo rozwalił mnie dzieciak na TZR 50 który nie sięgał nogami do ziemi a jak sie lansował
Nigdzie niebyło napisane że wstęp jest płatny a ja niemiałem kasy z sobą :D byłem tam pół godziny i wróciłem a i tak później nieźle lało



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl