n0r3k pisze:to nie dotyczy tylko dzisiejszej sytuacji, nie róbcie z siebie debili bo każdy wie, że sasek non stop dodaje ogłoszenia na sb.
Ogłoszenia nie dodałem. Shoutbox służy do uzyskania także szybkich informacji na temat jakiś błachych awarii. Działa to dobrze. Często użytkownicy pytają "Czemu wyskakują biegi?", Czemu.....? I jakoś spiny nie ma. Bo każdy chce moto naprawić i latać a forum jest po to by pomagać.
A ogłoszenia dodawałem kiedyś. Tutaj akurat nie widze niczego skierowanego do ogółu.
Za tamto dostałem warny, wiec o co Ci chodzi?
Ostatnio zmieniony sob 17 maja, 2014 przez
sasek94, łącznie zmieniany 1 raz.