• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: sasek94 » sob 17 maja, 2014

Pomyślałem sobie, że warto taki temat założyć.
Sb czyli krótkie wiadomości na forum, zwykle w formie czatu, które się przedawniają.
Czy tematyka poruszana na sb jest w pełni moderowana?
Sb służy ( z genezy) o rozmowach o wszystkim, proszę o wypowiedzi na ten tamat;)( moderatorów, użytkowników itd.)


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: n0r3k » sob 17 maja, 2014

sb służy do rozmów o wszystkim, wszystkim tym o czym nie rozmawia się w innych tematach. jest to swego rodzaju czat. ale od sprzedaży jest odpowiedni temat, i tam się zamieszcza ogłoszenia. tak samo jak sie komuś coś zepsuje to nie opisuje awarii na sb tylko zakłada temat w dziale awarie a nie spamuje sb. zrozum to wreszcie bo naprawdę jesteś wyjątkowo wkurwiający.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: MAGIK » sob 17 maja, 2014

ale co on sprzedawał ? tylko się zapytał grzecznie czy się na myslili na kupno jego rzeczy .... oklaski
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: n0r3k » sob 17 maja, 2014

to nie dotyczy tylko dzisiejszej sytuacji, nie róbcie z siebie debili bo każdy wie, że sasek non stop dodaje ogłoszenia na sb.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: sasek94 » sob 17 maja, 2014

n0r3k pisze:to nie dotyczy tylko dzisiejszej sytuacji, nie róbcie z siebie debili bo każdy wie, że sasek non stop dodaje ogłoszenia na sb.

Ogłoszenia nie dodałem. Shoutbox służy do uzyskania także szybkich informacji na temat jakiś błachych awarii. Działa to dobrze. Często użytkownicy pytają "Czemu wyskakują biegi?", Czemu.....? I jakoś spiny nie ma. Bo każdy chce moto naprawić i latać a forum jest po to by pomagać.
A ogłoszenia dodawałem kiedyś. Tutaj akurat nie widze niczego skierowanego do ogółu.
Za tamto dostałem warny, wiec o co Ci chodzi?
Ostatnio zmieniony sob 17 maja, 2014 przez sasek94, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: Yato » sob 17 maja, 2014

Sasek ma rację, spytał się mnie tylko co z tą oponą, to nie jest żadne ogłoszenie.
:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: to&owo » sob 17 maja, 2014

a nawet jeśli... ludzie części chwalą,ma uczciwe ceny,jak doda w sb to mi to nie przeszkadza. można od razu priva wysłać. rozumiem,żeby to był oszust typu hackin czy inne lowridery czy jak im tam :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Shoutbox -Luźna rozmowa, czy pełnoprawne forum?

Postautor: Alpen » ndz 18 maja, 2014

Jest odpowiedni dział od takich spraw więc tam proszę dodawać ogłoszenia, a nie zjawić się na forum i wrzucać linki od razu do sb, albo pytać czy ktoś chce czy nie. Jak będzie temat to myślę, że nawet więcej osób to zobaczy niż na sb, gdzie nie każdy zagląda.

Yato, A co do tej opony to swój handel itp to załatwiajcie sobie poprzez pw, gg lub telefon. Na pewno lepiej się dogadacie...
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl