bo góra ok ,naprawdę nieźle to wygląda ,zdrowa sylwetka ,w sam raz do mma
masz duży potencjal w klatce ,za to barki będą wiecznie kuleć ,być może dlatego ,że są przetrenowywane




bo góra ok ,naprawdę nieźle to wygląda ,zdrowa sylwetka ,w sam raz do mma


Postaram się dodać niedługo jakieś nowe fotki bo te są z września a od tego momentu trochę czasu minęło.














W pobliżu mam siłownie , lecz rzadko tam bywam, zazwyczaj wszystko ogranicza się do popek z obciazeniem( szeroko, wąsko itd.) + drązek również z obciążeniem(nadchwytem, podchwytem , róźne kombinacje.) , jakieś tam hantelki i to wszystko. Da się tym cos osiagnąć? Dieta oczywiście zrównoważona , bogata w białko i węgle złożone, obecnie jestem na redukcji bo na lato chce 6 paka zrobić , tzn już go mam , ale się ukrywa jeszcze pod tłuszczykiem.W wakacje to juz zamierzam chodzić na siłłke pełną parą, tylko pytam się czy do tego czasu zdołam poprawić coś jescze u siebie w domu. Mam jeszcze jakiś tam worek treningowy, oraz ławeczke do wyciskania na leżąco w trakcie budowie 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości