Benioo rób tak 3x w tygodniu cwicz, z tego co sie orientuje to najlepiej jest , poniedziałek , sroda, piątek i np tak:pondziałek:biceps ( tu by sie hantelki chociaz przydały

klata ( jak nie masz sztangi ani nic to pompki zwyczajne dobrze ulożone wystarczą), środa : triceps np, pompki w podporze tyłem, pompki na poręczach - 2 krzesła nawet

, piątek : plecy - podciąganie na drązku podchwytem i nachwytem na początek i nogi- przysiady
to z planu od speedera

jeśli miałbys chociaż hantle to bym Ci cały plan przesłał i by było super
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)
a tak to są tu tylko te cwiczenia, które można wykonywać bez sprzętu. Jesli nie wiesz z tymi pompkami po ile seri i ile powtorzen to pisz na gg
