witam, a więc potrzebuję auto z bardzo niskim spalaniem LPG bo jak wiadomo auta z LPG palą najmniej, samochód maksymalnie może spalać 10l gazu i cena takiego samochodu nie moze przekraczać 3.5k, nie chcę samochodu typu cienias czy sajczento bo mi się nie podoba i jest za małe, potrzebuję takie aby spokojnie mieściło się 4 osoby, może to być samochód 3 drzwiowy. pisać propozycje swoich samochodów może być tylko marka i orientacyjne spalanie przy danym silniku, ponieważ w poprzednim temacie wiele osób sie rozpisało i nie zdążyłem ich nagrodzić przed skasowaniem tematu, mam mętlik w głowie i nie wiem jakiego najlepiej zacząć szukać.
PS. jeżeli zaczniecie robić syf proszę modów o posypanie się Warnów.





[/center]
Bez takiego koloru.
