














NA Twoim miejscu bym szukał jakiegoś e36 w dwóch litrach z gazem, niech spali te 14-15 gazu ale masz kupę mocy a różnicy w spalaniu nie ma dużego cenowo. Chyba ze chcesz coś większego to szukaj e32 czy e34.
[/center]
Nie bierz fata bo to fabrycznie jest zgnite xD
NA Twoim miejscu bym szukał jakiegoś e36 w dwóch litrach z gazem, niech spali te 14-15 gazu ale masz kupę mocy a różnicy w spalaniu nie ma dużego cenowo.
.

sieną jako pasażer zrobiłem wiele km ,zawsze podobało mi się to jebnięcie ,ale... mój polonez i ta siena są równolatkami ,po 13 lat. i jakby postawić obok sienę ,to jest dramat. nie ma połowy błotników ,progów ,wszystko przegniłe. a Polonez zero rdzy
zresztą każdy ,kto miał /ma fiata narzeka ,że rude je wyjątkowo lubią. i wcale nie chodzi o kobiety...


sieną jako pasażer zrobiłem wiele km ,



wolałbym już Lanosa.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości