• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Gdzie zdawaliście karte moto?

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: kuba2354 » czw 30 gru, 2010

A ja zdałem za 1 razem. 25/25. ;D
Jazda to pikuś. Teoria w budzie a jazda w Kartuzach przy policjancie, który niesprawdził stanu squtra. Kierunkowskazy się nie włączały i przez to kilka osób nie zdało.;/
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: Brunon K ver. 205 » sob 01 sty, 2011

Ja zdawałem w szkole. Do egzaminu teoretycznego przystąpiło ponad 60 osób, a zdało tylko 4. Test praktyczny odbył się w piątek 13 (egzaminujący nauczyciel łapał się każdej okazji żeby nas nie przepuścić :) ) i wszystkie cztery osoby zdały.
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: Misiak1177 » ndz 02 sty, 2011

Ja pojechałem do nauczyciela z mojej szkoły, który robił karty motorowerowe. Na placu koło jego domu przejechałem jakieś 300m i ok. powiedział mi tam, żeby uważać na drodze itd. I tak zdałem karte:D
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: Prelude » ndz 02 sty, 2011

Ja nie czekałem, i poszedłem do gościa który robi karty w mojej budzie, teoria, praktyczny z 2 min jechałem no i zdałem ;p

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: ZiomeK » ndz 02 sty, 2011

A u mnie te pieprzone zajecia...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: BeNeK » ndz 02 sty, 2011

ja zdawałem w szkole ale pomimo tego że nam już wypisała pani to jeszcze nie dała bo jazdy nie było :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

michalgt
Posty: 2
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: StÂąporkĂłw

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: michalgt » ndz 02 sty, 2011

ja w szkole zdawałem ósemka i ;P skrzyżowanie ze skrentem i tyle

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: n0r3k » ndz 02 sty, 2011

ja zdawałem test 10 pytań i max 3 błędy :D ja miałem 1 bład. a potem praktyka na chinolu slalom i stał pachołek i trzeba było na jego wysokosci zahamować.pierwszy raz wtedy skuterem jechałem i zdałem bez problemu xD
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: RADI » sob 08 sty, 2011

Ja w szkole miałem, 3 testy - 3 oceny
1 za znaki
2 za skrzyżowania
3 za ogólny ;D
Uczyłem się tylko na znaki i 100 % miałem :PP
A test "praktyczny" to pestka ;p Kierunkowskaz i itp
Jak zdałem to mi motor z radości na kółko poszedł ;d Co prawda lekko ale zawsze

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Gdzie zdawaliście karte moto?

Postautor: kuba2354 » pn 17 sty, 2011

W Katuzach wyglądało tak:

-zaczynałeś na 'dwupasmówce'. Za skrzyżowaniem zmieniałeś pas na lewy (przy zmianie pasa patrzysz się w lusterko, za siebie [mocno, by pies zobaczył] i znowu w lusterko).
-Potem dojeżdzasz do skrzyżowania, skąd skręcasz w lewo na droge 2.kierunk. 1 pasmową. (WŁĄCZ KIERUNEK I MOCNO OBRÓC GŁOWĘ!)
-Potem skręcasz w lewo i oczywiście patrzysz się w lusterka itp...
-Dojezdzasz do ronda i zjeżdzając z niego włącz kierunek...
-Masz przejście więc jedź powoli (zasada ogr. zaufania)
-Zatrzymujesz się na skrzyżowaniu (przed linią poziomą na drodze, włącz kierunek, obejrz się i rusz w prawo).
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl