Jazda to pikuś. Teoria w budzie a jazda w Kartuzach przy policjancie, który niesprawdził stanu squtra. Kierunkowskazy się nie włączały i przez to kilka osób nie zdało.






) i wszystkie cztery osoby zdały.







ja miałem 1 bład. a potem praktyka na chinolu slalom i stał pachołek i trzeba było na jego wysokosci zahamować.pierwszy raz wtedy skuterem jechałem i zdałem bez problemu xD

Kierunkowskaz i itp
Co prawda lekko ale zawsze
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości