



Człowieku poopatrz sobie na allegro za 4k masz już RS 50 ( nawet jak ktoś ma cene 4500 i powiesz ze dasz 4000 i kasa na nast. dzien to pusci oczywiscie zalezy od charakteru
)
Te modele za 4tys wyrwiesz na 100%
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)

Kupisz zadbane i chodzi jak nowka
Ma taki zaje**sty podglos
Np. Jak kupisz z przebiegiem 30k+ to odrazu kupuj cyl i docieraj bo szkoda czasu

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości