• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Rozmowy o motoryzacji.
karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » czw 02 cze, 2011

NP ?


Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: RADI » czw 02 cze, 2011

Kurde !! Człowieku poopatrz sobie na allegro za 4k masz już RS 50 ( nawet jak ktoś ma cene 4500 i powiesz ze dasz 4000 i kasa na nast. dzien to pusci oczywiscie zalezy od charakteru :) )

I musisz też napisać co cb interesuje ;)
Jeżeli SM to DT 50, Derbi senda i CPI SM i itp Duzo tego
A ścig to masz : RS 50, GPR 50, XR6 :D Te modele za 4tys wyrwiesz na 100%

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » pt 03 cze, 2011

no nie wiem, nie lepiej kupić soobie nowego ? No i 4 sów tak nie pierdzi :]

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: RADI » pt 03 cze, 2011

karlos1911, No ale człowieku ;] Kupisz zadbane i chodzi jak nowka ;D
A co do pierdzenia to można sobie tłumniczek lepszy dac i filtr pow. stożkowy i to wszystko ;)

Ja mam wydech i filtr oryginalny i prierdzenie jest tylko na wolnych i jak jade ze stala predkoscia 7-8 tys ... jak przyspieszam do 10 dzwiek nie jest zly !! Ma taki zaje**sty podglos ;d

Pozatym przyspiesza lepiej od 110 i idzie realne 105 ;)
Na moje to dobry wynik .
A jak mocy zabraknie to cyl 70 i jechana ;) Np. Jak kupisz z przebiegiem 30k+ to odrazu kupuj cyl i docieraj bo szkoda czasu ;P

4 suw nie pierdzi - prawda
Ale na moje, 50 w 4t to porazka jak juz to 125 w 4t ok ale 50 ;/
A jak wstawiasz silnik 125 to masz ryzyko ze cb zlapia ... a to jest tak jak bys zarejestrowal 125/50 .,,, weź przeczytaj konsekfencje tego .

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » pt 03 cze, 2011

Miałem choppera łosia 72 ccm, teraz a Crossa SkyTeam 110ccm (Srzedaje w następnym tygodniu), No i kupuje pro 50 gdzie na następny sezon wstawiam 125 silnik . Ten przejeżdżę ...



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl