brukx pisze:Podejrzewam że i tak by nikt bez kasku 50km/h nie przekroczył bo by łzy leciały jak poje***e
ja miałem 120 km/h cb 500 bez kasku xD
a moim zdaniem troche by się kretynów przerzedziło i były spokój




brukx pisze:Podejrzewam że i tak by nikt bez kasku 50km/h nie przekroczył bo by łzy leciały jak poje***e


speeder pisze:brukx pisze:Podejrzewam że i tak by nikt bez kasku 50km/h nie przekroczył bo by łzy leciały jak poje***e
ja miałem 120 km/h cb 500 bez kasku xD
a moim zdaniem troche by się kretynów przerzedziło i były spokój





gość gada dobitnie i czysto po polsku a nie tak jak Tusk.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości