Tydzień temu w piątek miałem niefortunny wypadek na moim skuterze o którym już wczesniej wam pisałem tj. na aprili leonardo 125/50. Skuter trochę ucierpiał tj. wszystkie plastiki z przodu do wymiany. Mielismy załatwić to bez policji lecz sprawca wypadku uznał, że za drogo mu to wyjdzie i dał mi swoje oc. I tu pojawia się moje pytanie, czy rzeczoznawca może poznać, że to 125? W dowodzie mam wpisane SR 50 z 1997 roku i właśnie teraz nie wiem co zrobić.
PROSZE O POMOC!
Pozdrawiam!






A dla rzeczoznawcy, liczy się to, co jest w dowodzie i czy nr vin się zgadza


[/URL]
Yato, Chyba tak zrobie, no bo co innego?

