Przez to ze poukręcałem śruby na szpilce cylindra i na karterze to chciałbym się zapytać czy taki klucz jest dobrą rzeczą. Czy ktoś wie jak tego używać jak ustawić, że by nie po przekręcać gwintów a dobrze poodkręcać? Czy ten klucz musi być jakiś dobrej firmy ?
Co o tym myślicie ?
http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny ... 95694.html




, to przydatna ale nie niezbędna rzecz . Jak będziesz go brał dorywczo to lepszego Ci nie potrzeba =P Zwróć uwagę tylko aby miał zakres początkowy jak najniższy , kół w aucie chyba nie będziesz nim dokręcał 


