• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

kombi do 8tys zł

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: kedzior96 » ndz 09 cze, 2013

Alp3n, audi 100 c4 kombi elek szyby, elek szyberdach, soczewki, klima, 6 biegów, 2,5TDi a co wiecej z auta to napiszę jutro jak go będę czyścić :D
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: Outer » ndz 09 cze, 2013

Ile przebiegu? 700 tysięcy, czy milion ma?

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: kedzior96 » pn 10 cze, 2013

Outer, dla twojej wiadomości ma niecałe 280 k moze będziecie twierdzić że kręcony ale jest oryginalny mam wszystkie książeczki itp serwisowany itd
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: Outer » pn 10 cze, 2013

Tak tak wiadomo. Stał 15 lat po wypadku, albo Niemiec dziadek mało wierzący.
Chciałem się dowiedzieć ile milionów ma te auto, bo jestem ciekaw ile te "cygara" jeszcze przejeżdżą.
Jaki rocznik?
:)

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: kedzior96 » pn 10 cze, 2013

Outer, taaa bo to przecież złom jak każdy mówi, typkowi nie zależało na sprzedaży, ale sprzedał bo ma jeszcze hondę crv czyli jeździł tylko czasami, (od 09 do dzisiaj nabite 60k dzienny przebieg to 50km) po wypadku nie może być bo wszystkie lampy, lakier w oryginale
92r może i jest stara ale wszystko sprawne,
no ale twierdźcie że po wypadku czy to złom najgorszy kupiłem taki na jaki mnie było stać i jaki wydawał mi się w tej cenie najlepszy, jeżeli dla was lepszy to kupcie nowszy lepszy i fajniejszy.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: Outer » pn 10 cze, 2013

Po co ta spina?
Te auto po prostu nie ma 280 tysięcy km. Nie ma też 500 tysięcy, ma znacznie więcej i TO jest naturalne, że to już jest złom. Jak robiło chociaż te 30 tysięcy km rocznie, to sobie policz ile ma. Zapamiętaj sobie tą naturalność u nas.
Auta od 3 lat do 30 latków mają już te same przebiegi, po 180 tysięcy. :) A zwykle 1-3 lata przed sprzedażą auto jak zwykle stało i było mało jeżdżone. (jeszcze raz, poraz 4 skręcony licznik) Taka jest żałosna prawda u nas.
Za 8000 zł mogłeś sobie kupić zajefajną maree z ostatnich lat produkcji 2002 rok z za***istym 1.9 jtd.
Ostatnio zmieniony pn 10 cze, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: kombi do 8tys zł

Postautor: kedzior96 » pn 10 cze, 2013

Outer, 2002... to ja wiem co to by był już za samochód, trudno jak kupiłem zloma to sie okaże w praktyce i go sprzedam, narazie nawet niech bedzie i 15 razy kręcony mam to w du*** jedzie dobrze wygląda nieźle jest ok więc czego chcieć więcej, kup lepszego pogadamy... co do tego że stało to jest to nie możliwe bo widywałem tę audicę nie raz bo typek jest z moich okolic ,mam gdzieś co twierdzisz i tak bedę postawiony na + do tego auta
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl