Po co ta spina?
Te auto po prostu nie ma 280 tysięcy km. Nie ma też 500 tysięcy, ma znacznie więcej i TO jest naturalne, że to już jest złom. Jak robiło chociaż te 30 tysięcy km rocznie, to sobie policz ile ma. Zapamiętaj sobie tą naturalność u nas.
Auta od 3 lat do 30 latków mają już te same przebiegi, po 180 tysięcy.

A zwykle 1-3 lata przed sprzedażą auto jak zwykle stało i było mało jeżdżone. (jeszcze raz, poraz 4 skręcony licznik) Taka jest żałosna prawda u nas.
Za 8000 zł mogłeś sobie kupić zajefajną maree z ostatnich lat produkcji 2002 rok z za***istym 1.9 jtd.
Ostatnio zmieniony pn 10 cze, 2013 przez
Outer, łącznie zmieniany 1 raz.