• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Rozliczenie za naklejki

Istotne sprawy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Rozliczenie za naklejki

Postautor: prezes » sob 22 sty, 2011

Witam, jako że już nadszedł czas się rozliczyć z pieniędzy za naklejki. Napiszę po kolei kto ile wpłacił i ile wydałem.

Wpłaty za naklejki za pomocą SMS:
- mateusz167 5zł
- Dargas 5zł
- Ogarek75 9zł
- teusz66 9zł
- dyzio0394 9zł
- Gabriel172 9zł


Razem: 46zł
Te pieniądze są na "wirtualnym portfelu" - za nie możemy opłacać TYLKO serwer i domenę.

Wpłaty za naklejki przelewem:

- Andyhetman 10zł
- Brukx 10zł
- Choinka 10zł
- Speeder 10zł
- Ziom97 17zł
- Pavaczek 20z
ł

Razem: 77zł


Koszty które poniosłem:
- Zakup 49 naklejek - 56,20zł
Obrazek
- Wysyłka 13 listów priorytetowych - 13*1,95zł = 25,35zł
- Kosztów kopert nie będę liczył bo to groszowe sprawy.

[center]Razem: 81,55 PLN[/center]


Czyli wyszło że jestem 4,55zł na minusie, ale z racji tego że użytkownik Michalk001 wpłacił na forum 40zł, to mamy jeszcze 35,45zł pieniędzy forumowych w gotówce.


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: to&owo » sob 22 sty, 2011

ja dałem 12 :P nie no żart ,postaram się jeszcze coś wpłacić ,ale nie wiem jak to z kasą będzie ,teraz buty kupiłem ,ciężar ,i profil metalowy więc spłukany jestem :D dobrze że coś kasy zostało
ps ktoś nie zapłacił za naklejki?

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: prezes » sob 22 sty, 2011

speeder, tylko jedna osoba zgłaszała się do naklejek a potem nic kontaktu - kuba2354...

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Alpen » sob 22 sty, 2011

no i jest dupna sprawa, chyba wszyscy z forum naklejki dostali a ja nie :/ nawet tata na poczcie ma znajomych to się pytał czy coś przyszło na nasz adres i nic nie ma :/
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: pavaczek » sob 22 sty, 2011

brukx, moje długo szły, doszły w piątek, więc spokojnie ;)


Awatar użytkownika
Ogarek75
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Ogarek75 » sob 22 sty, 2011

Wielki + Dla prezesa Jeśli On coś organizuje to na 100% wychodzi. Umie się Chłopak pozbierać ;)

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: ZiomeK » sob 22 sty, 2011

No właśnie, ja mieszkam chyba najdalej a doszły do mnie najwcześniej także spokojnie. Ale na drugi raz jak będziemy coś robić to chyba wpłaty przynajmniej 20zł każdy bo tak to du**, na minusie Prezes jest, choćby te 5zł ale zawsze.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: prezes » ndz 23 sty, 2011

brukx, na pewno Ci wysłałem. Dostaniesz je na 100%.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Alpen » ndz 23 sty, 2011

prezes, no to pozostaje czekać :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Pawlos312 » ndz 23 sty, 2011

brukx, Na pewno Ci przyjdzie, ja też kiedyś dłuuugo czekałem na odblokowany moduł (i przyszedł :) ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Michalk001 » ndz 23 sty, 2011

Pokażcie jakie to naklejki <lol> - ja nie w temacie to chociaż obejrzę.
Ostatnio zmieniony ndz 23 sty, 2011 przez Michalk001, łącznie zmieniany 1 raz.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)

Awatar użytkownika
andyhetman
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Lublin

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: andyhetman » ndz 23 sty, 2011


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Rozliczenie za naklejki

Postautor: Alpen » pn 24 sty, 2011

prezes, dzięki za 3 naklejki :) dziś przyszły
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl