speeder pisze:a może właśnie tak:
1 oryginał
Pozdr w wybieraniu najlepszego spośród 80% TAKICH SAMYCH Ogarów.



speeder pisze:a może właśnie tak:
1 oryginał
[/center]

. Proponuję w jednym temacie zrobić listę uczestników i ankietę w której każdy będzie mógł głosować ( anonimowo lub jawnie - to zależy od władzy forum
). W temacie będzie lista np. 1.nick111 i poniżej zdjęcie; następny
.












choinka pisze:No nie tylko remonty co tuningi


już niczego nie idzie zrobić. Sporo kasy pójdzie w silnik teraz 

n0r3k pisze:ja proponuje tak:
najładniejszy motor
najlepszy tuning
najlepsze foto.




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości