Chciałbym wam przedstawić tuning tłumika fabrycznego ; ) fajnie chodzi i ładnie wygląda akurat mam zdj przed malowaniem ale to nic ; )
http://zapodaj.net/042cb143eafac.jpg.html













mi sie podoba a z środka nic nie wyciągałem 









z Ogara Pornusa też na początku się śmiali 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości