• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Szyba owiewka PUIG

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
damiandedu
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: wt 23 kwie, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdz

Szyba owiewka PUIG

Postautor: damiandedu » ndz 13 paź, 2013

Koledzy jak myślicie fajnie to będzie wyglądało w gb street http://allegro.pl/szyba-owiewka-puig-na ... 32034.html ? :D


Kuba07124
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 06 paź, 2013
Lokalizacja: EÂłk

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: Kuba07124 » pn 14 paź, 2013

Wolał bym juz owiewke uniwersalna typu ufo, street itp. Na allegro jest ich pełno i kupisz taniej :D
Wzzzzzzzzzzzzzm. ;d

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: KucaQ » pn 14 paź, 2013

Ufo to już ewentualnie można do maszyny do stuntu założyć, a nie do normalnego streeta, bo ani to nie ma homologacji, ani to nie wygląda.
Obrazek

Jak już chcesz dać Puig'a, to kup taką niewyprofilowaną do liczników.
http://allegro.pl/owiewka-uniwersalna-p ... 94453.html
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: n0r3k » pn 14 paź, 2013

Kuba07124, jemu nie chodzi o wiejską owiewke łufo z lampą, tylko a ładną szybe. to co KucaQ, podesłał z okrągłą lampą komponuje się świetnie :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Kuba07124
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 06 paź, 2013
Lokalizacja: EÂłk

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: Kuba07124 » pn 14 paź, 2013

Jesli to wyglada po wiejsku, to pozdrów rodzine i przyjaciół. -,-

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 14 paź, 2013 przez Kuba07124, łącznie zmieniany 2 razy.
Wzzzzzzzzzzzzzm. ;d


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: KucaQ » pn 14 paź, 2013

Kuba07124, mamę już pozdrowiłem, zaraz dzwonię do taty, babci i dziadka :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: n0r3k » pn 14 paź, 2013

Kuba07124, ja również pozdrowiłem i ciebie też pozdrawiam ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Kuba07124
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 06 paź, 2013
Lokalizacja: EÂłk

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: Kuba07124 » pn 14 paź, 2013

Szkoda ze jesteście modami... :/

Ja ogólnie wolę owiewkę takiego typu.
Wzzzzzzzzzzzzzm. ;d

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: n0r3k » pn 14 paź, 2013

Szkoda ze jesteście modami... :/

co to ma do rzeczy? kolejny buntownik?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: KucaQ » pn 14 paź, 2013

Kuba07124, wolisz taką owiewkę to spoko, ale przyjmij do siebie fakt, że według mnie i norka, jest ona wieśniacka :) Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: BarneY » pn 14 paź, 2013

Kuba07124, Również pozdrawiają ;)
Szkoda ze jesteście modami... :/

Co ma jedno do drugiego?

By the way, są gusta i guściki :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

damiandedu
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: wt 23 kwie, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdz

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: damiandedu » śr 16 paź, 2013

dzieki za pomoc ale chyba jednak tą mała puig kupie :) bo tamte troche za duże :D

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: thobi317 » śr 16 paź, 2013

damiandedu, nie opłaca się ładować takich owiewek street do takich motorków.
tutaj masz gb właśnie z taką owiewką :D Obrazek

Kuba07124, to ja też pozdrowię rodzine.
:)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: Yato » śr 16 paź, 2013

Kuba07124, no bo jest wiejska, owiewka zwana "zestawem naprawczym" ani to ładne ani fajne.
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Szyba owiewka PUIG

Postautor: KucaQ » czw 17 paź, 2013

Taka owiewkę można zamontować ewentualnie to jakiegoś crossa bez dokumentów, żeby móc latać po zmierzchu, ale do moto do jazdy na co dzień ona się nie nadaje. Ani to świeci, ani wygląda.
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron