, przewiózł mnie gostek, nie znosi, wygląda na prostą
38 km było przejechanych na nowej górze tzn kuty tłok wossnera i tuleja (robione w motor techu), jeszcze docieram, więc w rezonans raz tylko wszedłem
Wracałem 60 km do domu to nadgarstki bolały
Łapcie fotki:
http://zapodaj.net/95a328a5c3bdc.jpg.html
http://zapodaj.net/27ae30d327d69.jpg.html
http://zapodaj.net/443e2e6483645.jpg.html
http://zapodaj.net/695adf57d55d7.jpg.html
http://zapodaj.net/f0d1713960384.jpg.html
http://zapodaj.net/b837a21acf054.jpg.html
http://zapodaj.net/c20efcc6ce478.jpg.html
http://zapodaj.net/701cf2b6bd580.jpg.html





no yatowcu ,w końcu kupiłeś
, słyszałem żę dasz sie przejechać ? 


To malowanie mi się strasznie podoba
i trochę drga.
)

I prosta jest na 100%, bo puściłem kierę przy 160, to na dziurach nawet nie dużo podskakiwał, hehe, żartuje xD