Chciałbym wymienić felgi w ogarze na alu bo denerwują mnie łamiące się szprychy
Problem w tym że od ogara racing jest ich mało na allegro i wgl.
Od jakich maszyn pasuje koło do ogarka ?










Ni wszystkie wejdą
np jakaś 18 ma grubszą ośke i już Ci nie wejdzie w wachacz od ogara tylko sr** sie potem z takim czymś i kombinuj 






http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=106299#106299
!
, kędzior ma je w swoim ogarze


( Przód ma 17
)
!
myślałem że tył również ma 71 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości