Cześć tak tylko pytam czemu wszyscy są tak przekonani że gaźnik z silnika 50 jest taki sam jak w 110? Bo ja dziś założyłem silnik 110 i ten gaźnik miał dość trochę większą przepustnice i większy wlot do króćca. Silnik ma takiego kopa, nie kręciłem go wysoko bo na dotarciu i założyłem zablokowany moduł ale tak szarpie i ma takie przyśpieszenie że się tego nie spodziewałem, myślałem ze to będzie gdzieś połowa tego co teraz
//poprawiłem bo się niewygodnie czytało, trochę ortów było
pavaczek





a w 110ccm sa takie same gazniki jesli jest to taki typ 
