Dziś z bratem wypolerowaliśmy pokrywę akumulatora. Oto efekty:
Przed zabiegiem:
Użyte środki: Pasta G3 i mleczko Bolla
Po użyciu G3(niewyraźne):
Efekt po woskowaniu mleczkiem:
Co wy na to? Opłaca się robić kolejne?







i nie tzreba sie tak bawić . Psiukasz przecierasz i już pięknie ślni ipachnie bo są zapachowe 

Plastiki się niszczą? W jaki sposób?Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości