Dość długo mnie nie było na forum,za co przepraszam . Przejdę do sedna sprawy .
Muszę zrezygnować z funkcji admina ,bo nie ma sensu ,żebym ją zajmował skoro moje obowiązki może lepiej pełnić ktoś inny . Ja już nie posiadam czzasu niestety
. Szkoła ,potem treningi itd. zaniedbuje przez to forum i lepiej dla forum ,by ktoś się nim opiekował ,a nie jak ja wchodził raz na ileś miesięcy . Na forum byłem od początku i chce dla niego jak najlepiej . Oczywiście będę wchodził raz na jakiś czas ,ale nie tak często jak powinienem jako admin .
pozdrawiam wspaniała załogę ,oraz użytkowników portalu moto-4t.pl
speeder







Jakoś to będzie trzeba się przyzwyczaić że ludzie przychodzą i odchodzą rodzą się i umierają xd