Jak coś dokupić to proszę o linki


Jak coś dokupić to proszę o linki







, jakies sportasne nakretki na wentyle
Kierunkowskazy inne ładniejsze , przyciemnić lampę z tyłu , pomalować zaciski i szerszy laczek na tył 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Zaciski już są pomalowane na złotolukas15 pisze:Lusterka łezki lub f1 ,niebieska postojówka xd, jakies sportasne nakretki na wentyle
Kierunkowskazy inne ładniejsze , przyciemnić lampę z tyłu , pomalować zaciski i szerszy laczek na tył
Ja ze szczerego serca doradził bym Ci to http://forum.moto-4t.pl/sprzedam-opone- ... vt1707.htm 
[/URL]



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości