



przecież to w calosci jest na jednym kawałkuinvinsible pisze:tarcze licznika prędkości i paliwa
ja drukowałem na zwyklej kartce a4 , i jest calkiem
ale jakosc wydruku nie powala. Jesli chcesz miec lepszej to chyba na papierze fotograficznym bedzie lepiej ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



najlepiej na papierze fotograficznym masz pewność że wilgoci nie dostanie









moim zdaniem tarcza będzie ładniejsza 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739














Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości