Mam na oku Rx i Generic Trigger, ale wysokość siodła to niecały metr, a ja mam 175cm wzrostu
Macie coś wyższego ?



Mam na oku Rx i Generic Trigger, ale wysokość siodła to niecały metr, a ja mam 175cm wzrostu
Macie coś wyższego ?

139fmb już umiem składać, a am6 nigdy nie miałem. Zawsze można sprzedać. Zgadzam się, że 4t żywotniejsze i mniej pali, ale gadają, że 2t ja w rezo wejdzie to idzie
Nigdy nie miałem nwm jak jest, chce popróbować, ale nie chce nic niskiego, bo będę wyglądał na tym śmiesznie
Dzięki za odpowiedź.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości