Sprzedam nowa nie używaną zębatkę do rometa ogara 900 na łańcuch 428,38zębów. Zębatka nowa,nieużywana.Dałem za nią 55zł plus przesyłka a chcę 40 plus przesyłka.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/354 ... 42504.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fa ... ad52f.html


