Gaźnik PZ16 z króćcem,iglicą,sprężyną i nakrętką na linke.JAK NOWY 40zł
http://zapodaj.net/6ee430dad7a6f.jpg.html
http://zapodaj.net/686ad47005534.jpg.html
Kopniak w idealnym stanie.Chrom nienaruszony 10zł
http://zapodaj.net/8dd40b3dd1575.jpg.html
http://zapodaj.net/79cb10dd51158.jpg.html
Wajcha biegów 10zł
http://zapodaj.net/6bc855650a903.jpg.html
http://zapodaj.net/65f9e6f074f98.jpg.html
Jakieś kierunki.Nie wiem od czego.Może ktoś będzie chciał 10zł
http://zapodaj.net/7d1f96586b9d3.jpg.html
http://zapodaj.net/a2d37d6213ab4.jpg.html



