• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Projekt z elektryki

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Projekt z elektryki

Postautor: motór » pn 26 maja, 2014

Witam Panowie. Facet z elektryki kazał sobie zrobic projekty z elektryki które osądzą koncowe oceny. Nie mam bladego pojęcia co zrobić i jak. Jakieś pomysły panowie? nie chce 2 zamiast 4, tylko dlatego ze projektu odemnie nie dostał. :)


Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Projekt z elektryki

Postautor: ReallY » pn 26 maja, 2014

motór, A nie czasem schemat elektryki ?? Spytaj się go o co dokładnie chodzi.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: Projekt z elektryki

Postautor: motór » pn 26 maja, 2014

NIe sam schemat (ale trzeba przedstawić go), z równoległej klasy zrobili stroboskop na listwe diód i mówił ze juz ma ich kilkanaście i zeby coś swojego np. termometr, albo coś żeby pokazywało na wyświetlaczu <mysli> facet jest dziwny i sie dogadać nie idzie zbyt "On chce i już" <wnerw>

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Projekt z elektryki

Postautor: Olo » pn 26 maja, 2014

Zrób zwarcie ;) :D <troll>

Albo podłącz ogórka do prądu, wtedy świeci ;) jak masz jakieś problemy to jak uczę się mechatroniki i mam dużo elektrotechniki w szkole :)
Ostatnio zmieniony pn 26 maja, 2014 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: Projekt z elektryki

Postautor: motór » pn 26 maja, 2014

Kumpel mu oddał w pierwszej klasie płytke co tam prostowała prąd i z politowaniem na niego patrzył D: jeszcze jutro chlopa dorwe to może jeszcze coś od niego sie dowiem ale zapewne jakieś wynalazki bedzie miał w głowie. Mam stary alarm i syrene do tego ale coz tego mogę wykombinować...


Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Projekt z elektryki

Postautor: Volumne » pn 26 maja, 2014

Mam schemat jak podłączyć taśmę led aby były w rytm muzyki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Projekt z elektryki

Postautor: Yato » pn 26 maja, 2014

myślałeś o oscyloskopie ze starego telewizora ? : )
:)

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: Projekt z elektryki

Postautor: motór » pn 26 maja, 2014

Volumne, Wysłałem priv, Yato, nie mam starego tv i problem w tym że złomu z czymś takim nie mam w okolicy ;/

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Projekt z elektryki

Postautor: Yato » pn 26 maja, 2014

sąsiadów popytaj, na pewno ktoś coś ma :D
:)

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: Projekt z elektryki

Postautor: motór » pn 26 maja, 2014

Pech chce że pół roku temu dziadki zmieniali tv.. Jakbym wiedział wtedy to bym może i wziął.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl