




---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379
Co do 2 nsrek, to moja jest w lepszym stanie wizualnym, a Yato w technicznym, tako prawda 











LwG 





po 230km już powinna być stała, na rozgrzanym dojdzie do 9 pewnie i finito
ale to tylko tuleja 










znajoma książka 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości