Mi film działa
Nieco lepszy filmik
https://www.youtube.com/watch?v=5hUgPq31dl0



Mi film działa
https://www.youtube.com/watch?v=5hUgPq31dl0







, kiedy się widzimy ?



Ja na 2 jarałem i tak jak mówisz po za podnoszeniem na podnóżkach zresztą ja już nie palę bo szkoda mi oponki 


modó³ wm mugen sport cdti









Ale mało sobie farby zostawię ponieważ wcześniej była na tej rurze farba do 800* a się wypaliła
Więc podejrzewam że z tej co mam (600*) nie wiele zostanie, pomalowałem:


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości