


[/center]



) Ale temat zboczył z torów i myślę że powinien być oczyszczony lub chociaż jakiś moderator powinien napisać post - ostrzeżenie by zakończyć tę dziecinną kłótnie , spam i nabijanie potów .



[/URL]
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości