Postautor: Pawlos312 » śr 26 cze, 2013
Nicasil to taka powłoka która się daje na aluminiowe cylindry, gdy ją przytrzesz, już nie da się robić szlifu. Tuleja żeliwna to "normalny cylinder" i tutaj jak przytrzesz możesz zrobić szlif. Co do wstawianiu tulei, to do DT125, NSR125, MTX125 i innych niewyczynowych moto najlepiej wstawiać tuleję żeliwną, a np. do innych CR125 itp. lepiej nicasil. Ja właśnie u siebie w MTX 125 mam tuleję żeliwną.