cześć ja też chciałbym mojego routka w filmiku
Kurde wiem że 4 zdjęcia dużo ale nie umiem wybrać xDD nad sanem mi się podobają jak nie wiem w taj trawie też a na 4 chciałem pokazać choć troszkę zbliżonego wyglądu w jakim jest teraz
Modyfikacje:
72ccm, pozdejmowane naklejki i emblemat, obcięty tylny błotnik, siatka bagażowa, żarówki ala xenon, świeca NGK, powiększony schowek, na zimę oponka kostka, tarcza licznika własnego projektu, pomalowane osłony tłumika na błyszczący kolor, naklejki NITRO, odpływ paliwa
Ostatnio zmieniony pt 03 gru, 2010 przez
BeNeK, łącznie zmieniany 2 razy.