ale nie daj boże przy okazji coś uszkodzić... będzie git, jutro odpalamy 



ale nie daj boże przy okazji coś uszkodzić... będzie git, jutro odpalamy 


Jedyny błąd jaki można zrobić przy składaniu góry silnika to tłok odwrotnie założyć, ale taki głupi to ty chyba nie jesteś


a co do winkli może i masz racje, ale jest jeszcze taka blokada w głowie a ja lubie zapierdalać ale z rozsądkiem, a na kolano bez kombi i crash padów bym się nie odważył zejść
oczywiście silnika nie rozbierałem ale co sie dało to ogarnąłem, więc wiem na czym stoje



n0r3k pisze:a moda mam od... kilku godzin





stary ani nie drgnie 



troche mało czasu dziś miałem, zdążyłem tylko cylinder z głowicą założyć


Jeszcze lepiej będzie jak wyjedzie na światło dzienne? 

pożycze lustrzanke to jakieś fajne fotki sie ogarnie 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość