• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Opony

Postautor: Alpen » czw 16 lut, 2012

Lukas16, Duro to chiński szajs.
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 16 lut, 2012

Alp3n pisze:Lukas16, Duro to chiński szajs.

Oj może i Chiński (czego nie jestem pewien) , ale szajs napewno nie :)
Kumpel ma 2 oponki duro w Apce i myka na nich już trzeci sezon , i bardzo dobrze się prowadzi :)

Awatar użytkownika
XxXzielonyXxX3
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: SÂłupsk

[Zipp Salmo] Opona

Postautor: XxXzielonyXxX3 » pt 17 lut, 2012

Siema. :D
Jak myślicie, czy takowa opona http://moto.allegro.pl/nowa-opona-3-50- ... 13297.html byłą by dobra do mojego Salmo?
Na foto mam oponę o szerokości 2.75. I jeśli bym ją zakupił to czy weszłaby na tą felgę co jest przystosowana do szerokości 2.75?

Bo ewentualnie mogę też kupić tą: http://moto.allegro.pl/opona-3-00-17-3- ... 46836.html jeśli nie weszłaby tamta na felgę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt 17 lut, 2012 przez XxXzielonyXxX3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » pt 17 lut, 2012

3.00 napewno wejdzie i 3.50 też wejdzie :)

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Opony

Postautor: Maciek » pt 17 lut, 2012

XxXzielonyXxX3 pisze:Bo ewentualnie mogę też kupić tą: http://moto.allegro.pl/op...2090246836.html jeśli nie weszłaby tamta na felgę.


ja tą niedługo bede chyba zamawiał :)
Obrazek


Awatar użytkownika
XxXzielonyXxX3
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: SÂłupsk

Re: Opony

Postautor: XxXzielonyXxX3 » pt 17 lut, 2012

A no to teraz pytanie.
Ta opona: http://moto.allegro.pl/nowa-opona-3-50- ... 13297.html ,
czy ta: http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/ ... 9,szi.html

Ta druga to znana firma. Tylko ta cena. ;o Trochę przeraża. :D

Dobra już nie ważne moje pytanie. :D
Zamówiłem odpowiednia do moich oczekiwań oponę. :)
Ostatnio zmieniony pt 17 lut, 2012 przez XxXzielonyXxX3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Opona na przód

Postautor: Cichy » sob 03 mar, 2012

Czy ktoś montował albo czy nie wie, czy do GB Street na przód wejdzie opona szersza niż 90/90-18??
Znalazłem 100/90-18 w miarę dobrą oponkę i chcę się upewnić, czy na pewno będzie pasować.

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Opony

Postautor: PłanDeK » sob 03 mar, 2012

Chłopaki potrzebuję opony do ogara na tył, szeroka mile widziana, żeby weszła bez przeróbek no i dętkę również. Poproszę o linki ;]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
wiesmak24
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: pt 02 mar, 2012
Lokalizacja: Skrwilno

Re: Opony

Postautor: wiesmak24 » pn 05 mar, 2012

Witam moglibyście mi doradzić jaka mogę kopić oponę do zippa shocka? Osobiście wolałbym jakąś szosową.

http://allegro.pl/michelin-macadam-120- ... 51428.html
lub
http://allegro.pl/michelin-hi-sport-120 ... 98887.html

Tylko ze obie to opony bezdętkowe a z tego co się orientuję to w shocku mam dętkowe. Czy można by temu jakoś zaradzić??

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: BeNeK » pn 05 mar, 2012

po 1 są to śmieszne kwoty jak za markową oponę to ja bym nawet kupił te 2 i jedną od razu z dymem :D

wkładasz w bezdętkową oponę dętkę i masz dętkową w czym problem bo nie kumam xd
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
wiesmak24
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: pt 02 mar, 2012
Lokalizacja: Skrwilno

Re: Opony

Postautor: wiesmak24 » pn 05 mar, 2012

No w sumie to fakt. No To w jakiej cenie są tego typu markowe opony. Nawet używki. Bo jestem tu nowy i nie orientuje się zbytnio.

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Opony

Postautor: Stunti » pn 05 mar, 2012

wiesmak24, miałem obie i polecam ;)
Dobrze się palą <troll>
Obrazek

Awatar użytkownika
wiesmak24
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: pt 02 mar, 2012
Lokalizacja: Skrwilno

Re: Opony

Postautor: wiesmak24 » wt 06 mar, 2012

A kupowałeś od tego samego uzytkownika??

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Opony

Postautor: Stunti » wt 06 mar, 2012

Nie ja kupuje u mnie w mieście po 7zł ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Opony

Postautor: piotrus96 » wt 06 mar, 2012

Używki firmowe np. Bridgestone, pirelli itp minimum 50 zł chyba że już bieżnika poniżej milimetra :]

Zastanowiłbym się nad tą:
http://allegro.pl/opona-michelin-pilot- ... 38637.html

Ogólnie polecam tego typa http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10919787 :D u nas pół miasta się u niego zaopatruje :D
Ostatnio zmieniony wt 06 mar, 2012 przez piotrus96, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl