Olo pisze:Tak się ostatnio zastanawiam co się dzieje kiedy przy jakiejś większej prędkość np. 80km/h strzeliła by opona
Gleba.
Choć niekoniecznie, obstawiam że na przodzie jakby strzeliła to być się wywalił, a jak na tyle może jeszcze byś opanował.



Olo pisze:Tak się ostatnio zastanawiam co się dzieje kiedy przy jakiejś większej prędkość np. 80km/h strzeliła by opona
modó³ wm mugen sport cdti

)


Właśnie tak myślałem nad przerobieniem na bezdętkowe. Ciekawe jakiej prędkości jest YUANXING 
[/URL]



[/URL]
Ale ta co CI podałem jest Ok 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
OK opona git, ale czy przy moim 2 letnim 50ccm nie zmuli mi moto?
ja przy zmianie opony z 3.25 na 110/90 nie poczułem jakiejś dużej różnicy 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości