












tył łysy i śliski, przód w ch** śliski. o stoopie mogę pomarzyć, bez zapierania kapcia nie spale 



Co jest?
Lozyska uszczelki uszczelniacze to koszt max 400zl mowiac o dobrych czesciach. tlok Wossner to 350zl gorzej z cylkiem bo nowy to koszt ok 1000zl chyba ze chcesz tulejowac albo nicasil jeszcze masz dobry
Jak zrobi sie dobrze to I 40k mozna zrobic lekka reka jedzac na dobrym oleju.
Rozebrałeś już silnik? I jak wnętrze? Może dramatu nie ma 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości