• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » ndz 23 cze, 2013

Bubles. Pytanie tylko mam gdzie ją można dostać.. Moto stoi narazie w Chełmie u znajomego i tam nie zrobie bo nie ma jak.. Pływak też mi sie psuł cały czas ( z gaźnika ) I nie mogłem dostać, lutowany mam.


Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Bubles » ndz 23 cze, 2013

Przemek901S, Zależy o co pytasz, linkę gazu z alledrogo bierz. A sprężynę to musisz sam poszukać, tak się złożyło że miałem w domu już po prostu. (Zbiera się śmieci to potem się ma :P)

Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » ndz 23 cze, 2013

Hmm. Nie wiem czy ona jest zła ta linka, wątpie.. wcześniej tak miałem. Ustawiłem ją na właściwe miejsce i było dobrze ( Przez jakiś czas ) I teraz znowu..[/b]

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Bubles » ndz 23 cze, 2013

Przemek901S, Powiem Ci tak, jak będziesz przy moto to wyjmij iglicę razem z tą linką i zobacz jak to chodzi na "sucho". Sprawdź też czy na lince od gazu nigdzie nie widać pojedynczych odstających drucików etc. No i dziurę gdzie wchodzi iglica, sprężynę, rolgaz.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » ndz 23 cze, 2013

Dzięki wielkie, będe przy moto to odrazu zobaczę :) Lewa


Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » ndz 23 cze, 2013


Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: danielafel » ndz 23 cze, 2013

Opona taka troche duża. Nie chodzi o szerokość ale o wysokość.
taka 120/70 była by chyba fajniejsza.
Kufer i sakwy wg mnie dodają takiego Motocyklowego charakterku :D

Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » ndz 23 cze, 2013

Fajność fajnością :D I tak musze chyba wsadzić oponke taka jaka była, bo muł, że głowa mała.. 60 max...

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Gusmas » pn 24 cze, 2013

Matko ale to musi mulić teraz, wsadzaj tam 110 ;p

Awatar użytkownika
turbo1988
Specjalista
Specjalista
Posty: 171
Rejestracja: czw 06 gru, 2012
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: turbo1988 » pn 24 cze, 2013

Opona jest dużo za szeroka, ja w jawie 350 z mocą 27km mam oponę 120/80 która w tym moto już jest szeroka
WHAT'S THE PRICE OF A MILE

Jawa 350 639 "Kiara"
2X Jawa 90 Roadster
Jawa Mustang 50 "OHC"

Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » pn 24 cze, 2013

Gusmas pisze:Matko ale to musi mulić teraz, wsadzaj tam 110 ;p


Ojj muli, muli, mam zamiar wsadzić starą opone, 90 bo to troche przesada :D
Mam zamiar wsadzić 72, ale nie wiadomo czy wgl. Kupie to :/

Tata mówił, że jak będą pieniądze to sie wsadzi może jakiś większy silnik, ale kiedy? Niewiadomo :/

Dobra, dzisiaj jade znowu na działke, będe w Chełmie to kupie linke od gazu, moze będzie pyrkotał ;p

Scaliłem. ZNOWU. Warn, przykro mi/Bubles
Ostatnio zmieniony wt 25 cze, 2013 przez Przemek901S, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Gusmas » wt 25 cze, 2013

Scalaj posty, ledwo Ci Bubles scalił 2 ostatnie i już następny napisałeś...

Awatar użytkownika
Przemek901S
Majster
Majster
Posty: 87
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂŞczna

Re: Junak 901 Sport ( Przeróbka na turystyka ) Podsuwać pomysły.

Postautor: Przemek901S » pt 05 lip, 2013

wkońcu. .. junaczek dostał nowiutki gaźnik keihin. . trzeba było wymienić, okazało się jeszcze, że były podparte zawory ;>>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl