no chyba że zrobisz sobie lampe tył wbudowaną w plexie a wyspawasz na samą tablicę i migacze Mi to by się widziała lampa tył z pasków led coś jak w Sv 650 jest 2 pionowe paseczki led.
Kupujesz zwykłą podstawkę pod tablicę (duże tego na allegro wystarczy poszukać) do tego ładna lampa i kierunki. Wszystko znajdziesz na allegro więc trochę samodzielności.