jeszcze do niedawna miałem przy słuchawkach ale cienkie kabelki się urwały i lipa. Bede kupował new to oczywiscie z micro 



jeszcze do niedawna miałem przy słuchawkach ale cienkie kabelki się urwały i lipa. Bede kupował new to oczywiscie z micro 





Dzisiaj gadałem z kumplem i mówi, że trzeba podać ip strony (naszego forum) i wtedy będzie brało transfer z serwera tej strony. Bo jak będzie na czyimś komputerze, to będą takie lagi, że szok. Więc spytajcie się pavaczka jak bedzie na motobox'ie, albo niech tutaj sie wypowie co myśli o podawaniu tego ip.


modó³ wm mugen sport cdti

Z kamerką większy problem ale damy rade 


modó³ wm mugen sport cdti




Przecież i tak głos pewnie tylko będzie...







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości