e , ale mam kilka elementów obklejonych carbonem i źle to nie wygląda 



e , ale mam kilka elementów obklejonych carbonem i źle to nie wygląda 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739





Mnie osobiście się takie coś nie podoba 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
No i te SW33T dziewczynki by się podniecały
Niektórzy ludzie lubią się wyróżniać więc jak takim człowiekiem jesteś to maluj na róż 


EDEKNWZ pisze:No moim zdaniem to tak jak maja ninja kawasaki zielony z malym dodatkiem czarnego





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości