Stały bywalec vip czy też inne te rangi nie zmieniają stosunku dla użytkowników
Nie wiem o co takie halo
Czy Stały Bywalec ma jakieś szczególne względy lub coś czy vip itd u innych użytkowników???
SLU pisze:ale ten co dopiero się zarejstrował i ten co jest na forum 10 lat jest tak samo traktowany,
A co mamy tych co siedzą długo czcić??? Wszyscy jesteśmy sobie równi i nie wiem dlaczego miało by się tych jakby starszych userów traktować inaczej od tych co się dopiero zarejestrowali
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Pozdrawiam
BeNeK
Lewa
