• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Hondzia <3

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Hondzia <3

Postautor: choinka » ndz 16 lis, 2014

No wlasnie tak mi sie wydaje ale w acordzie byly f-serie? I hylo 1.8 vtec z f-serii?


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » ndz 16 lis, 2014

to jest chyba bez v-teca, 16 zaworów na jednym wałku.
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2014 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Hondzia <3

Postautor: choinka » ndz 16 lis, 2014

Monster96 pisze:5 - Tak , tam jest silnik V-tec 16 zaworków itp, itd . Spalanie przy moim stylu jazdy 6/100 , przy stylu średnio ostrym Tata miał 8/100 więc myślę że jest dobrze :)


Albo ktoś nie wie co ma albo my się mylimy ;D

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Hondzia <3

Postautor: pavaczek » pn 17 lis, 2014

ja tu widzę mugena i neony <3

a na serio: auto ja auto. Światło w bagażniku tylko białe, to drewno bym okleił carbonem bo jest ohydne i w ogóle nie pasuje do wnętrza. Mam tylko nadzieję, że nie skończy jak zumico...

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » pn 17 lis, 2014

Oświetlenie zrobić muszę bo ciemno jak .... :D . Z innego forum pewna osoba ma mi wysłać jak u niej wygląda niebieskie światło , jak będzie lipa to u siebie dam białe :) . Sporo osób boi się że będzie projekt " ala zumiko " Spokojnie , każda ingerencja będzie przemyślana i obgadana na forum tym jak i hondy .

Deski nie ruszam żadnym karbonem , podoba mi się okropnie taka ;) Na forum hondy też nic nie mówią o desce więc zostaje .

Z silnikiem nie jestem do końca pewny oznaczeń , tak jak mówiłem auto mam kilka dni . Sprawdzę dokładnie i wam podam . Jedynie jestem pewny mojego spalania 6/100 przy jeździe spokojnej i ekonomicznej

//Edit :

Więc silnik mamy F18A3 SOHC ;)
Ostatnio zmieniony pn 17 lis, 2014 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Hondzia <3

Postautor: choinka » pn 17 lis, 2014

Czyli non vtec.
Wiesz jak jest kazdy chwali co ma ;)

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Hondzia <3

Postautor: kaccerski » pn 17 lis, 2014

no bez v teca , honda fajna , przód podbny do civica jak to w hondzie , d:D

120 koni to nie tak mało :d
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Hondzia <3

Postautor: choinka » pn 17 lis, 2014

Na ta kaste? Nie za duzo ;P i do tego f-seriia, jak to mowia ciężka i nie jedzie

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » pn 17 lis, 2014

Dokładnie , bez v-teca ;)

120 kucy może nie jest to dużo ale czuć je wszystkie . Dzisiaj trochę poniosła mnie fantazja i dałem jej lekko po garach na prostej . Ładnie czuć przyśpieszenie , mocy jest , więc nie ma co narzekać na silnik ;) .

Obecnie nr1 to zrobić podświetlenie w bagażniku bo ciemno jak u kogoś gdzieś ... ;)
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » pn 17 lis, 2014

wiadomo, pierwsza fura itp. więc wydaje ci sie, że mocy jest ale tak naprawde to jest jej tylko tyle, żeby tym sie dało jeździć, bo nic poza tym. przyspieszenia podejrzewam to tam nie ma żadnego, przejedź się czymś mocniejszym. aż mi sie przypominają czasy polskiej jazdy i te opisy ogarów 900 ''bardzo żwawy jak na 50cc'' hahah
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Hondzia <3

Postautor: Alpen » pn 17 lis, 2014

n0r3k, Dokładnie, dla mnie pasztet ojca co ma 140KM w tedeiku to słabo idzie. :D
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » pn 17 lis, 2014

brat ma 170KM w e46 i to też nie robi wielkiego szału. jechałem ostatnio w prawym stołku jakąś 911stką, tzn tą najnowsza 991 ale silnik najsłąbszy tam bodajże 350KM, no to to już troche przyciskało do fotela, ale i tak czekam aż turbo s będzie do objechania, już nie mówiąc o gt3 :D
także tak jak mówie, jedzie bo jedzie i nie ma się nad czym spuszczać :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Hondzia <3

Postautor: to&owo » wt 18 lis, 2014

skoro wam mało mocy w czymś co ma 170KM to kierowcy z was żadni :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Hondzia <3

Postautor: Alpen » wt 18 lis, 2014

speeder, A kto tu mówi, że mało mocy? Po prostu szału nie ma. Każdy ma inne odczucia. Jednemu wystarczy poziome 50ccm które mocy nie ma do sprawnego poruszania się (chyba, że na wsi na ryby czy coś), drugiemu 150 będzie mało. :)
modó³ wm mugen sport cdti

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Hondzia <3

Postautor: lukaszw103 » wt 18 lis, 2014

Monster96 Honda fajna, tylko ta deska <glupek>



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl