Białe felgi i czerwone paski i będzie piękna sucz Jak ogarniesz dodatkowe niepotrzebne hajsy to zrób to bo całe forum tego chce Naprawdę będzie genialnie wyglądało jak na tej fotce na poprzedniej stronie
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015) -> Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?
no czyścić trzeba, wiem po sobie, bo żółte sie tak samo szybko brudzą jak i białe. ale jak wyczyszcze, to aż miło popatrzeć, a jak miło sie przejechać gdybym miał czarne felgi to i moja nsr by była przeciętna.
Dobrze mówisz, jak malować to tylko proszkowo. w 200zł się zamkniesz, efekt powalający.
I maluj teraz, póki chłodno jeszcze.