Ile kosztuje taki wydech?
Dźwignia hamulca nie naciska na rurę od wydechu przy hamowaniu, nie powinna być pod spodem?








Tak to jest źle założone, ale mam tak ustawiony hamulec, że nawet nie dotyka rury
Co do wydechu (pisze wyżej) 460zł
!



Wydech jest wystarczająco głośny ( taki w sam raz, pały nie będą się czepiać, a jak startuje pod biedronką to wszystkie kobiety piszczą
)
Chooopie, myślałem, że to będzie fchui słabsze... Ja w 6 sek, mam 80 licznikowe xd
!
jeszcze daleka droga ,ale jednak ładnie mruczy ,napewno zasługa wydeszku



!
i czuć że go coś trzyma a tym "trzymakiem" jest gaźnik 




!
Jak będzie hajs w następnym roku to kupie sobie vm26. Mi wystarczy, nie chcę, żeby palił wp***u xd
!
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości