• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tunning kierownicy ogar 900!!

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Witam!
Już dawno zamierzałem coś zrobić z kierownica mojego ogarka z 09r. Miałem już sie przygotowywać do zdejmowania kierownicy obcinania kilku rzeczy bo tam odstaje np od mocowania licznika,ponownego malowania . Lecz rozmyśliłem sie ze względu braku miejsca na kierunki. Ostatnio natrafiłem na zdjęcie http://www.google.pl/imgres?q=kierownic ... 80&bih=856

Bardzo mi się znów spodobało to , wiec postanowiłem wytęzyc mózg i wymyslic gdzie mogę strzelić kierunki ( odrazu mowie ze nie trawie kierunków zamocowanych w tym miejscu http://imageshack.us/photo/my-images/836/1wqweqeqw.jpg/ )przy okazji znalazłem na allegro coś takiego :
http://allegro.pl/kierunkowskazy-kierun ... 18092.html
Zamierzałem je ze względu ze są na klej przylepić gdzieś tu(na zdjęciu niżej), a kabelki zaraz wpadywały by pod plastik :
http://imageshack.us/photo/my-images/59 ... 90953.jpg/

Teraz moje pytanie czy te kierunki bd widoczne w tych miejscach ? Oraz czy to dobry pomysł w ogóle z ta kierownica , dodam iż ogarek jest w trakcie tuningu ma być malowany na coś takiego:
http://imageshack.us/photo/my-images/17/obraz400f.jpg/
Ostatnio zmieniony pt 22 lut, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.


adrol

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: adrol » pt 22 lut, 2013

Możesz dać kierunki koło silnika nawet, widziałem nawet w podnóżkach itd. możliwości jest dużo :), takie przyklejane to trochę kiczowate.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: Spidi67 » pt 22 lut, 2013

osobiście teraz też borykam się z problemem gdzie dać kierunki po zmianie kiery , myślałem nad daniem ich na lagi na opaskach :)
<troll>

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Czemu na klej kiczowate? Klej+ kropelka i nie ruszysz tego chyba że z całym plastkiem ;p
Ostatnio zmieniony pt 22 lut, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Znacie jakiś intensywny kolorek na kiere pod kolorystkę z ostatniego obrazu na poście ? Aktualnie jest taki czarny nie konkretny , zamierzałem po odcięciu nie potrzebnych elementów pomalować na intensywny czarny , choć jeszcze mogę zmienić decyzje . Piszcie gdzie? i jakie ?kierunki mogę założyć. Te przylepiane to taki 1 pomysł .


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Raczej nie chciałbym kierunków na kierownicy.

Awatar użytkownika
krzysiello
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: śr 20 cze, 2012
Lokalizacja: Polska

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: krzysiello » pt 22 lut, 2013

a może w przednią lampę wbuduj jakoś? :)

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Dobry pomysł , przemyśle to . Światła nie będą zaćmiewały kierunków? Jak te kierunki miałbym tam włożyć?
Ostatnio zmieniony pt 22 lut, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: Vesper » pt 22 lut, 2013

A myślał pan nad tym? :D

http://allegro.pl/j163-lusterka-czarne- ... 39953.html

Widziałem na żywo i jest to naprawdę fajny wynalazek, tylko swoje kosztuje :S
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Fajna sprawa z tymi lusterkami , ale zbyt duży wydatek. Chyba pomyśle nad tymi kierunkami w światłach.Piszcie dalsze propozycje.Dowiedziałem się ze te strzałki co podałem na początku świeca od środka w stronę końców nie jednocześnie wszystkie , sprzedawca mówił ze to niezgodne z przepisami . Bedzie do czego się przyczepić ?

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: dawid0402 » pt 22 lut, 2013

Bierz te kierunki nikt na to nie zwraca uwagi

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » pt 22 lut, 2013

Takie chyba by się lepiej prezentowały bo świecą wszystkimi na raz: http://allegro.pl/kierunkowskazy-na-lus ... 85118.html
Pasowały by mi one bo sa całe czarne a plastik ten na którym będą ma być tez cały czarny.Co myślicie?
Ostatnio zmieniony pt 22 lut, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » sob 23 lut, 2013

Up ;d

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: Bumek » sob 23 lut, 2013

A myślałeś żeby dać w tym miejscu jak na tym zdjęciu?


Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 23 lut, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Tunning kierownicy ogar 900!!

Postautor: lukaszw103 » sob 23 lut, 2013

Fajne to wygląda , lecz nie chciałbym psuć plastików.Choć bardzo fajny pomysł , przemyśle to
Ostatnio zmieniony sob 23 lut, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl