• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: kuba2354 » czw 24 maja, 2012

Taaak.. Romet odblokowany, 500 km nowego docierania.. Jadę . Walę to. jak się rozwali to trudno... trasa będzie liczyć koło.. 100-120 km. Więc lajcik . ;D Kto chętny? ;> Wyjazd z Leźna o 8.30. Po drodzę mogę zgarnąć chłopaków z okolic Żukowa, Kartuz. Jedziemy - Leźno - Żukowo - Kartuzy - Brodnica Górna - Ostrzyce - Wieżyca (najwyższy punkt Kaszub - 329 m.n.p.m.), Szymbark (Nowa najdłuższa deska świata - 46,3 m.) Egiertowo, Somonino, Kiełpino, Kartuzy, jakieś winkle za K-zami, Kobysewo, Żukowo, Leźno.

Zapraszam. ;) Powrót - 15.00-16.00


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


SOBOTA - 26.05.12
Ostatnio zmieniony czw 24 maja, 2012 przez kuba2354, łącznie zmieniany 2 razy.
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


adrol

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: adrol » czw 24 maja, 2012

kiedy jedziesz?

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: kuba2354 » czw 24 maja, 2012

adrol, sobota. koło 9.30 będę w Kartuzach.
:)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

gbstreer12345

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: gbstreer12345 » sob 26 maja, 2012

kuba2354 pisze:(Nowa najdłuższa deska świata - 46,3 m.)


Od kiedy jest nowa? :D Zawsze była 36m bodajże ;D

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: kuba2354 » sob 26 maja, 2012

gbstreer12345 pisze:
kuba2354 pisze:(Nowa najdłuższa deska świata - 46,3 m.)


Od kiedy jest nowa? :D Zawsze była 36m bodajże ;D


od 2 tyg. ;) wyprawa udana . ;p 101,5 km. ;p

fotorelacja pozniej . ;d

[ Dodano: |26 Maj 2012|, o 13:57 ]
Więc.. zaczeło się od przygotowań. Gadu gadu i mam 5 osób.. jednak NIKT nie przyjechał.. Więc o 8.00 z domu wyjechałem. Przerwa. czekam na kumpla, który się nie zjawia. Więc z Leźna jadę do Żukowa i do Kartuz. W lesie przed K-zami przerwa. 5 min. Wtedy już na Złotą Górę, gdzie corocznie odbywa się Truskawkobranie. Przyjechał Filip (Kajo007PL) na Kymco Activ. :)

Rozmowa i jedziemy do Ostrzyc. Piękne kaszubskie winkle.. Mm....;D Jakiś ciągnik wlecze się.. winkiel, prosta maneta w dól i jazda. Tam sobie usiedlismy i wcinając ciastka rozmawiamy - o motorze, szkole, autach.. Wkońcu ruszamy do Wieżycy. 10-15 minut i jesteśmy we Wieżycy. Tam jest najwyższy szczyt Kaszub i nie tylko. Jest to najwyższy szczyt w pasie nadmorskim od Hiszpanii aż po Ural. (328,9 m.n.p.m.) Skutery na parkingu zostawiamy. Parkingowy pilnuje nam skuterów. Nie płacimy za parking. Więc lecimy na górę - 500 m. :D Wieża - więc wchodzę. Jestem na wieży.. na przedostatnim poziomie....
Schodzę na dół. Kasjer pyta się, czy byłem całkiem na górze. Ja że nie, bo jakoś się boje. Wejdę wszędzie - Pałac Kultury i Nauki, Zamek, Latarnia.. ale nie na tą wieżę. Jakoś wydaje mi się nie stabilna mimo, iż waży 100 ton, a opiera się na konstrukcji, która jest pod ziemią i waży 200ton, czyli razem 300 ton! Kurde.. ;D Więc facet poszedł ze mną. ;d CAŁKIEM NA GÓRZE!! 35 m . ;D więc zszedłem na dół. Pogawędka - o wieży, budowie, windzie, ktora ma byc montowana. Więc nic.. na dół na parking i spadamy . ;D Szymbark. Miejscowość, gdzie jest Centrum Edukacji i Promocji Regionu (CEPR). Jest tam najdłuższa deska świata. Nowa deska. ;) 2 tygodnie temu wycięta. Nie jedziemy tam.. za to się rozstajemy. Na pożegnanie wspólna fota. A wstydem jest będąc na Kaszubach nie wziąć TABAKI! Więc co? Chceme le so zażec? xdd. Fota, rozmowa, uścisk dłoni. Filip leci na Goręczyno a ja? Ja sobie jadę pod CEPR. Duuuużo ludu. Więc nawrotka. 50-60 km/h. Pięknie... ;D To jadę na drogę Wieżyca - Brodnica Dolna. ;) . Skręcam w prawo a tam Simson S50 z przyczepką.. nic ciekawego by nie było gdyby nie to, że na przyczepce była... KOZA. :D Żywa koza xddd. Wyjmuję aparat i cykam foty i filmik . ;D jadę. ;d Szał cięzarówek .: p mijam parking na którym stalismy i wjeżdżam na DK 20 na Gdynię. 700 m dalej w lewo na Brodnicę. Pięknie... Kamera w dłon i JAZDAA!! 60-70 i zakręt 180 st. Kamera w dłoni więc się nie złoże.. ;/ Ale to nic.. ;D Potem do Ostrzyc. ;D Przerwa.. telefon, że żyję. I mogę spadać dalej. ; D Ostrzyce. Skręcam na Somonino. Po drodze jestem w Goręczynie, czyli w wiosce Filipa. ;D Jadę piękną drogą.. Kaszubskie winkle, dobry asfalt.. 60-70 km/h. :D Nie idzie wolniej.. ;D Jedzie Honda Valkyrie - pozdrowienie z odwzajemnieniem . ;D Przejazd kolejowy w Sławkach i Somonino. Do Kiełpina - Przerwa. Wtedy telefon do Kingi, którą serdecznie pozdrawiam ; *. I jadę do niej . ;D Nie widziałem jej... 2 miesiące? spokojnie . ;D Rozmowa.. 20 minut zleciało jak z bicza strzelił. Słuchawki w uszy, silnik chodzi a Led Zeppelin w tle. ;D Do Żukowa - 12 km w 10 min. ;O Całą drogę 55-60. ;D Po drodze mijam maaasę motorków róznej maści. :D Żukowo - Orlen. Przerwa. Spotykam Karola. ;D Ma Simsona. xd. Kuzyn kolegi . Rozmowa 10 minut i spadam do Leźna. :D 10 minut później jestem w domu. ;)

Narąbałem 101,5 km. ;)
Podziękowania dla :

Filipa, za miło spędzony czas. ; )
Sponsorów, czyli moich rodziców
Pogody, za piękną pogodę? xd
i dla Rometa, że wytrzymał. ;D

Pozdrawiam : )

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Bonusy :

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

35m . ;D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Szlachta. ;D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Mój mistrz : Simson S50 z kuframi z lodówek i z przyczepką do przewozu kozy . ;D
Ostatnio zmieniony sob 26 maja, 2012 przez kuba2354, łącznie zmieniany 3 razy.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: Żaba » sob 26 maja, 2012

Piękna trasa zazdroszczę u mnie będzie podobna :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: Darvix » sob 26 maja, 2012

W sumie to ta trasa to długa nie była ale nawet ciekawe miejsca zwiedziłeś ;p

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: kuba2354 » sob 26 maja, 2012

Mam nadzieję, że do Wdzydz Kiszewskich pojadę. ;) 80 km . ;D w obie 160 .;D



http://www.youtube.com/watch?v=jFsixjiR ... tube_gdata <- zapraszam do filmu . :)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: Lukas995 » sob 26 maja, 2012

OO kurde ale eleganckko !! ;)
Ten simek najlepszy xD

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: Spidi67 » sob 26 maja, 2012

Widoki przyjemne :> Ta wieża całkiem spoko :D Bardzo fajnie wyszła traska :)
<troll>

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: K.E.P2 - Kaszebe Ekspedyszyn Part2 - kto chętny? ;D

Postautor: kuba2354 » sob 26 maja, 2012

Lukas16, Simson z kozą to mój miszcz. ;D 60 km/h pod górkę xdd. A gość co jechał z drugiej strony facepalma zrobił xdd. :D

Spidi67, Zapraszam na Kaszuby . :)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl